PRÁVNE SLUŽBY

Právo v oblasti energetiky

+421 918 027 688

V rámci advokátskej kancelárie Hriadel-Heger & Partners sa náš skúsený tým so zameraním na energetiku venuje komplexnému poradenstvu v oblasti regulácie podnikania v energetike. Venujeme sa tiež problematike týkajúcej sa oblastiam, ako je výroba elektriny, stanovenie cien, distribúcia a obchodovanie s elektrinou, teplom a plynom.

Našim hlavným zameraním je najmä otázka týkajúca sa obnoviteľných zdrojov energie a inovácií v tejto oblasti. Súčasťou našej práce je zastupovanie klientov a výrobcov elektriny či podnikateľov podnikajúcich v energetike pred súdmi a správnymi orgánmi, najmä v konaniach o udelení povolenia alebo licencie na vykonanie činností v oblasti energetiky. Neodmysliteľnou súčasťou našich služieb je pomoc klientom pri kúpe, predaji, financovaní a výstavbe elektrární. 

Podnikáte v oblasti energetiky alebo ste výrobcom elektriny a potrebujete poradiť či zastúpiť v konaní pred všeobecným súdom, ústavným súdom či správnymi orgánmi? Neváhajte nás kontaktovať do advokátskej kancelárie Hriadel-Heger & Partners.

Kontaktujte nás

právneho poradenstva pri povoľovaní výstavby
realizácie právneho due diligence
štruktúrovanie transakcií
Zastupovanie poisťovní
prípravy a negociácie transakčnej dokumentácie
spracovania právnych analýz predpisov z oblasti energetiky
vypracovania stanovísk súvisiacich s otázkami cenovej regulácie
poskytovania právneho poradenstva v súvislosti s obnoviteľnými zdrojmi energie

Náš tím na právo v oblasti energetiky

Neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať a dohodneme si konzultáciu. 

JUDr. Roman
Hriadel

Managing partner

JUDr. Jozef
Mikuš

Partner

JUDr. Michaela
Husárová

Advokátsky koncipient

V rámci advokátskej kancelárie Hriadel-Heger & Partners sa naši skúsení právnici zameraní na energetiku venujú komplexnému poradenstvu v oblasti regulácie podnikania v energetike. Venujeme sa tiež problematike týkajúcej sa oblastiam, ako je výroba elektriny, stanovenie cien, distribúcia a obchodovanie s elektrinou, teplom a plynom. Našim hlavným zameraním je najmä otázka týkajúca sa obnoviteľných zdrojov energie a inovácií v tejto oblasti. Súčasťou našej práce je zastupovanie klientov a výrobcov elektriny či podnikateľov podnikajúcich v energetike pred súdmi a správnymi orgánmi, najmä v konaniach o udelení povolenia alebo licencie na vykonanie činností v oblasti energetiky. Neodmysliteľnou súčasťou našich služieb je pomoc klientom pri kúpe, predaji, financovaní a výstavbe elektrární. 

Prečo my?

  • zúčastňovanie sa na business meetingoch, zasadnutiach spolu s vami,
  • pravidelná informovanosť klientov o priebehu konaní, sporoch,
  • školenia, webináre a semináre pre našich klientov,
  • pravidelné novinky a právne tipy prostredníctvom blogu a newsletteru.  
POVEDALI O NÁS

Spolupracujeme

SEP
SEP
Read More
Systeming
Systeming
Read More
EKO - FBB
EKO - FBB
Read More
SCHNELLECKE SLOVAKIA
SCHNELLECKE SLOVAKIA
Read More
IB Vogt
IB Vogt
Read More
5/5 - (1)